background
Avrasya Yer Bilimleri Hakkında

Güçlü Analizler Doğru Sonuçlar

Avrasya Yer Bilimleri 2004 yılında kurulmuş ve kadrosunu mühendisliğe gönül vermiş kendisini bu alanda yetiştirmiş deneyimli mühendislerle oluşturarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Zemin etüdü projesi konusunda faaliyet göstermekte ve 2004 yılından 2014 yılına gelen süreçte de sürekli büyümeler kaydetmektedir. Müşteri portföyümüzü inşaat ve proje alanında faaliyet gösteren mimarlar, inşaat mühendisleri ve müteahhit firmaları oluşturmaktadır. Tüm oluşturduğumuz projelerimizde Mühendislik ilkelerine bağlı, kaliteli, sağlam, pratik, estetik, ekonomik ve depreme dayanıklı yapılar projelendirilerek inşa edilmesi temel hedeflerimizdir.

Günümüzün artan rekabetçi ve güçlü yönetim anlayışı içinde önemli bir yer tutan “takım ruhu” kavramını tüm firma içinde çok iyi çözümlemiş modern bir organizasyon yapısı ile hayata geçirmiştir.

İstanbul genelinde zemin etüdü raporlarında prestijli birçok projelere de imza atmış bulunmakta ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız. Kuruluşundan günümüze kadar olan süreçte şirket olarak; konut binaları, toplu konut siteleri, ofis ve ticaret tesisleri, eğitim kurumları, spor tesisleri, turizm tesisleri gibi ana başlıklarda toplayabileceğimiz birçok projede Avrasya imzası yer almaktadır.

İstanbul Silivri, Çatalca bölgesi, İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası tüm ülke genelinde zemin etüdü ve kentsel dönüşüm kapsamında zemin etüdü konularında hizmet sunmaktayız